Post

Miasto Wzlatującego Smoka – HanoiMasz ochotę oddać się podróżom? Jeśli tak, to koniecznie musisz zacząć składać pieniądze na takie przedsięwzięcie. Najlepiej jednak jest szukać tanich lotów, które za parę złotych zabiorą nas do wymarzonych miejsc. Jeśli chcesz podróżować po świecie, to możesz przy okazji robić coś, co w przyszłości może ci przynieść zyski. Mowa to o prowadzeniu bloga.
Na swojej stronie możesz zapisywać wszystkie podróże. Nie dość, że dzięki temu, nie zapomnisz ciekawych szczegółów, to jeszcze będziesz mogła podzielić się tymi przeżyciami z innymi, którym mogą się one przydać. Jak na takim blogu możesz zarabiać? Przede wszystkim najpierw musisz mieć teksty na nim, które inni będą czytać. Zanim strona się wypozycjonuje, to trochę może potrwać, jednak im więcej będziesz miała zapisanych tekstów, tym szybciej zdobędziesz fanów. Dobrze jest także konto na social media np. Facebook, na którym będziesz zapraszać ludzi do polubienia twojej strony oraz czytania artykułów. Możesz także powiedzieć znajomym, aby polubili stronę, dzięki czemu ich znajomi także ją zobaczą. Kiedy będziesz już miał wystarczająco dużo fanów, to powodzeniem możesz zacząć zakładać sklep internetowy. Co w nim możesz oferować swoim klientom? Przede wszystkim różne pamiątki oraz oleje z całego świata, sprzęt do wszelkich wycieczek, a także różne porady na temat podróży. Możesz także zrobić e-booka na temat podróży. Jeśli będziesz miała wystarczająco dużo wiadomości zebranych o danych rejonach, to z powodzeniem możesz takiego e-booka sprzedawać.

Bądź gotowa
Bardzo ciekaw i pełna emocji przygoda jest podróżowanie z kraju do kraju przy pomocy linii lotniczych, które niekiedy mają prawdziwie doskonałe promocje. Możesz niekiedy polecieć na drogi koniec świata za parę złotych. Nie wierzysz? Jeśli chcesz być na bieżąco, to poszukaj sobie na mediach społecznościowych kont, które informują o najlepszych promocjach i ofertach, a cały czas będziesz mogła obserwować czy nie pojawiło się nic nowego. Bądź jednak gotowa na to, że może się okazać, że lot będziesz miała już następnego dnia. Jest to sytuacja ekstremalna, dlatego w razie, czego dobrze jest mieć podstawowe rzeczy spakowane.

Pierwszym miejscem, które powinnaś zwiedzić jest Thang Long, czyli miasto wzlatującego smoka. Znajduje się ono w Wietnamie. Jest to niezwykle kolorowe miasto, pełne skuterów, które są dosłownie wszędzie. Jest to to również stolica Wietnamu oraz drugie jego największe miasto. Zaraz nad miastem mijamy rzekę Czerwoną. Panuje tam klimat zwrotnikowo monsunowy, a więc jest wilgotno w lecie i sucho oraz gorąco w zimie.