Post

Piaszczyste plaże i przejrzyste turkusy wód Zatoki Tajlandzkiej – Wyspa Phu QuocChcesz zwiedzić trochę świata? Jest to doskonała okazja do prowadzenia bloga podróżniczego. Jeśli tylko lubisz takie rzeczy to może być to doskonałą zabawa. Co najlepsze nie musisz wtedy martwić się o to, czy zaciekawi taka strona, ponieważ jeśli potrafisz ciekawie pisać i tak samo ciekawe miejsca zwiedzisz, to możesz mieć pewność, że na pewno będziesz miał wielu gości.

Jednak, aby taki blog rzeczywiście był czytany, to musisz nad nim popracować, dlatego bardzo dobre w tym przypadku będzie podróżowanie z laptopem oraz porządnym aparatem. Zastanawiasz się gdzie Ty będziesz miał Internet, aby to wszystko wysłać? Z tym akurat nie ma problemu, ponieważ z racji, że mamy XXI wiek, to bez problemu znajdziesz restauracje z dostępem do wi–fi. No dobrze, ale co z zarobkami? Przecież za coś podróżować trzeba. Rzeczywiście, przez powinien okres czasu będzie to stanowiło nie lada problem, ponieważ w takim wypadku, najlepiej jest mieć pracę zdalną. Tak, więc mógłbyś do południa pracować, a po południu zwiedzać lub na odwrót. Musisz tylko być gdzieś zakwaterowany, najlepsza byłaby praca, która nie wymagałaby cały czas podłączenia do sieci. Dzięki temu, mógłbyś pracować nawet wtedy, kiedy siedziałbyś np. w namiocie, korzystając z tego, że i tak już nie pójdziesz nigdzie zwiedzać.

Bardzo dobrym pomysłem, będzie zarabianie na blogu. Jak to robić? Można np. sprzedawać pamiątki na stronie, mieć umowę z liniami lotniczymi i oferować loty do danych krajów, sprzedawać w sklepie internetowym sprzęt do podróżowania, udzielać porad, dla tych, którzy zamierzają się do danego kraju wybrać, lub też mieć na swojej stronie reklamy, które będą płatne. Jednak ostatni pomysł nie jest najlepszy, chyba, że reklama byłaby mała, ponieważ zwykle są one bardzo irytujące i większość osób, którym będzie po ekranie skakać jakaś oferta i nie da się jej wyłączyć, po prostu opuści Twoją stronę. Takich reklam, więc unikaj.

Miejsce godne uwagi
Jeśli chcesz mieć pierwszy artykuł ciekawy, to koniecznie odwiedź Wietnam. Jest to całkowicie inny kraj niż nasz o mieszaninie kultur oraz ludzi. Znajdziesz tam, mnóstwo atrakcji, z których jedną jest wyspa Phu Quoc oraz zatoka Tajlandzka. Na wyspie znajdziemy przepiękne plaże, które ciągnął się kilometrami, zaś w zatoce zobaczymy niesamowicie czystą wodę o niepięknym kolorze. W dawnych czasach, wyspa, kiedy nie była jeszcze atrakcją stanowiła obóz jeniecki podczas trwania wojny domowej. Wyspa ta jest największą wyspą Wietnamu. Jest ona znana z dwóch miejscowych produktów, czyli czarnego pieprzu oraz sosu rybnego.