Post

Mui Ne– raj na ziemiChcesz się gdzieś wynieść? Jeśli tak, to na pewno myślisz już nad tym od dłuższego czasu. Jeśli maja to być wczasy, to taki wybór musi być przemyślany, gdyż masz do niech okazję tylko raz w roku. Jednak nie każdy, może sobie tak po prostu wyjechać. Niekiedy, największym problemem wczasowicza jest brak pieniędzy. Jest to zwykle najbardziej przeszkadzająca przeszkoda, która uparcie trzyma nas w miejscu i nie pozwala nigdzie się wybrać. Ale czy zawsze to pieniądze cię blokują? Jeśli jesteś sam lub masz tylko ukochaną, to jeszcze da się coś wykombinować. Jeżeli jednak masz dzieci i to większą ilość to o wakacje ciężko, ponieważ nie są to już wtedy duże pieniądze, ale także mnóstwo pracy, aby wszystkich pilnować i żeby nie okazało się, że ktoś został na stacji paliw po drodze. Niekiedy. Dzieje się tak, że pieniądze mamy, ale i tak nie możemy jechać.

Pytanie tylko, po co chodzi. Skoro ma się odpowiednie środki, znaczy, że praca jest dobrze płatna. A więc taka praca nie jest niekiedy łatwa i wymaga siedzenia w biurze nawet cały dzień, co wcale nie jest dla ciebie dziwne. Jednak, mimo ż dzięki takle pracy masz pieniądze, to nie możesz dostać urlopu, ponieważ bez ciebie sobie nie poradzą. Ci, którzy mogą odłożyć pieniądze, ale nie są już tak ważnymi osobistościami, mają inne problemy. Jest to nieodpowiedni czas urlopu. Wiadomo, że na wakacjach wszyscy chcą mieć wolne, aby móc zabrać rodzinne na wczasy lub po prostu poleżeć do góry brzuchem i odpoczywać.

Nie zawsze jednak takie wakacje są możliwe, gdyż wszyscy w firmie, chcą je mieć w tym samym lub podobnym czasie. Gdyby tak wszystkich wysłać na urlop, firma by padła, ponieważ nie maiłaby się nią, kto zajmować. Dlatego też, dzieje się tak, że jedni mają wolne w lecie, a inni w ziemie oraz w reszcie miesiącu. Nie każdemu jednak taki stać rzeczy pasuje i bardzo często kończy się to tak, że jesteśmy źli i zirytowani, ponieważ nasz urlop przepadł na najgorsze miesiące, czyli okres od listopada do marca. Ale przecież nie każdy musi się tym martwić, ponieważ można i wtedy wygrzewać się na słońcu, ale muszą to być kraje tropikalne.

Piękno Wietnamu Bardzo ciekawym miejscem jest Wietnam. Jeśli rzeczywiście zamierzamy się tam wybrać, to koniecznie trzeba wstąpić do wsi Mui Ne. Znajduje się ona w południo0wo – wschodnim Wietnamie i jest to przy okazji ośrodek odpoczynkowy. Zwane jest ono turystyczną stolica Wietnamu. Co znajdziemy w takim ośrodku? Przede wszystkim wiele hoteli, gdzie będziemy mogli zatrzymać się na noc.

Bardzo często, możemy tam spotkać turystów z Rosji, ponieważ lubią oni odwiedzać to miejsce. W tym także duża ilość hoteli oraz pensjonatów i restauracji należy do Rosjan. Także, jeśli pamiętasz jeszcze rosyjski ze szkoły, to bez problemu się dogadasz. Sezon turystyczny w tej wsi trwa od grudnia do maja, także nawet, jeśli przyjdzie ci jechać w lutym, to bez problemu się wygrzejesz na słońcu. Klimat, w większość miesięcy w roku jest gorący i suchy, także nawet, jeśli data wolnych dni będzie inna, to i tak nie masz się, co martwić. Wieś, posiada bardzo popularną plaże, która zachwyci nas tropikalnym wyglądem.