Post

Sapa, małe pofrancuskie miasteczkoChcesz zwiedzić kawałek świata? Jeśli tak, to masz okazję założyć bloga podróżniczego. Jest to doskonały pomysł, ponieważ możesz na nim zapisywać każda swoją wycieczkę oraz przeżycia im towarzyszyły. Obawiasz się, że nie będziesz umiał pisać? Nie ma się, co przejmować, ponieważ na początku nikt nie jest mistrzem. Może się okazać, że będzie ci szło doskonale. Jeśli tylko masz okazję gdzieś jechać, to nie masz, na co czekać.

Na takim blogu możesz zapisywać zarówno podróże po Polsce jak i po innych krajach. Jednak, tropiki w takim wypadku, zdobyć mogą znacznie większą popularność. Jednak, nasze rejony możesz opisywać dodatkowo dla tych osób, , które nigdzie daleko się nie wybierają. Jednych oczywiście będzie interesował gorący klimat, zaś innych nasz, który może idealny nie jest, ale za to mamy różnorodność.

Ale jak podróżować, kiedy fundusze są ograniczone? W takim wypadku, najlepszym wyjściem jest śledzić okazje lotnicze do różnych krajów. Niekiedy można znaleźć doskonałe oferty lotów do naprawdę ciekawych krajów. Jeśli tylko będziesz miał okazję właśnie tak polecieć, to nie masz się, co obawiać, ale pędzić na samolot, ponieważ druga taka okazja może się już nie trafić. Jeśli twój blog, zdobędzie odpowiednio wysoką liczbę fanów, to możesz zacząć na nim zarabiać. Zastanawiasz się zapewne, w jaki sposób będzie to zorganizowane. Nic prostszego. Najlepszym sposobem, na zarabianie na blogu jest założenie własnego sklepu internetowego.

Możesz na nim sprzedać przeróżne rzeczy. Weź na przykład po uwagę sprzęt, jako ci potrzebny jest na wyprawy i taki to również swoim klientom oferuj, możesz sprzedawać pamiątki z różnych krajów, tamtejsze wyroby, oleje oraz wiele innych. Bardzo dobrym pomysłem jest także udzielanie porad podróżnym. Możesz im doradzać w kwestii wyboru linii lotniczej regionu, do którego warto pojechać oraz innych kwestii, które będą klientów interesować.

Tarasy ryżowe i zielone wzgórza Pierwszym miejscem do odwiedzenia morze być Wietnam. Mimo iż, wydaje nam, się, ze o tylko pustynia, to jesteśmy w ogromnym błędzie. Jest tam naprawdę pięknie i zielono. Przede wszystkim powinieneś się udać do po francuskiego miasteczka Sapa. Jest to królestwo ryżowe, gdzie możemy się zrelaksować, popatrzeć na piękne widoki oraz odpocząć od zgiełku ulic. Poznać możemy tam kulturę czerwonych Dao oraz czarnych Hmongów. Możemy także spędzić noc u gospodarzy, którzy zgodzą się nas ugościć. Warto również spróbować wina ryzowego podziwiając zachód słońca.