Post

Pamiątki z Wietnamu – co przywieźć ze sobąJesteś już znudzony swoim życie? Zapewne kręci się ono tylko wokół pracy i powrotów do domu. Niestety, tak właśnie wygląda życie wielu ludzi, którzy nie mają rodziny. Polega ono głównie na wyjściu do pracy, powrocie, zjedzeniu, czego i pooglądaniu telewizora, orz pójściu spać i rano znowu do pracy.  Tak ciągle przez kilka lat, aż do momentu, kiedy kogoś w końcu poznamy i nasze życie zacznie być nieco ciekawsze.

Gorzej z tymi, którzy nie znajdą swojej drugiej połówki, ponieważ właśnie ci będą mieli taki tryb do emerytury. Ty zapewne nie zamierzasz tak właśnie skończyć, dlatego też, musisz znaleźć sposób na zmianę swojego życia, ponieważ jeśli do końca ma ono wyglądać tak samo to na starość będziesz zgorzkniałym staruszkiem, któremu nie nie pasuje i ciągle wszystkich się czepia. Zapewne nie chciałbyś tego? Jeśli nie, to zacznij coś robić? Może załóż swoją firmę? Jest to dobry pomysł, jeśli masz coś ciekawego w zanadrzu, co może Ci pomóc wymyślić jakiś dobry plan, co mógłbyś sprzedawać czy produkować. Jeśli będziesz już miał na biznes pomysł to będzie mały sukces. Kolejnym, będzie znalezienie sposobu na rozkręcenie biznesu, ponieważ na to będą potrzebne pieniądze. Możesz oczywiście dostać dotacje, ale jeśli mas zamiar handlować np. Usługami, to nie znaczy, że na pewno będą Ci w aż takich ilościach potrzebne. Może się okazać, że trzeba Ci będzie tylko na reklamę i np. komputer. W takim wypadku dasz sobie rade nawet sam, bez pomocy finansowej. Jeśli marzysz o podróżowaniu, to możesz założyć nieco inny rodzaj biznesu. Dobrym pomysłem będzie założenie swoje strony internetowej, na której będziesz doradzał, jak przygotować się w podróż do fajnego kraju oraz co najlepiej zwiedzić i gdzie się zameldować. Możesz także za opłatą meldować dane osoby w hotelu czy też rezerwować im jak najlepsze okazje lotów. Będzie to nie tylko opłacalne dla ciebie, ale także dla klientów. Możesz również sprzedawać w sklepie internetowym pamiątki z różnych krajów.

Upominki z Wietnamu
Jeśli chcesz handlować pamiątkami, to musisz wiedzieć, jakimi i jakie warto stamtąd przywieść. Jakie więc rzeczy można mieć ze sobą np. w samolocie? Warto wziąć kapelusze stożkowe, które bezpośrednio kojarzą się z Wietnamem, różne wyrobu z laki, ubrania oraz szale, tradycyjne stroje wietnamskie, które są szyte także na miarę, pałeczki do ryżu, narzuty, jedwabne narzuty, krawaty, poszewki itp. torby z wzorami ludowymi, biżuteria, srebra, wyroby w drewna kokosowego, ceramika, wachlarze. W przypadku produktów mniej trwałych możemy zaopatrzyć się w kawę, zieloną herbatę, przyprawy, suszone mięso czy krewetki, słodycze tradycyjne, olejki, suplementy itp.

pamiętaj jednak, aby w żadnym wypadku nie brać na pokład samoloty np. trunków z różnymi zwierzętami zanudzonymi wewnątrz jak węże itp. jest to nie tylko zakazane, ale przede wszystkim karalne. Nie możesz także przewieźć muszli oraz skóry krokodylej czy wężowej.